Samata Dj Efektör Resmi Web Sitesi
Samata Dj Efektor Resmi Web Sitesine Hoş Geldiniz.

Samata Dj Efektor v6 Professional..

Şamata Dj Efector v6 ‘ile Karşınızdayız. ; )

2007 Yılından bu yana Sohbet ortamlarına farklı bir tarz getiren-
Samata Dj Efektor Her versiyonda kalitesini düşürmeden sizlere-
en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Geliştikçe güzelleşiyor-
Gerek Görsellik, gerekse özellik bakımından her zaman bir numara-
olmanın tadını çıkarırken, sohbetlerinizin en neşeli geçmesi dileğiyle..

Günümüzde sesli sohbet, sesli chat, okey, ve daha sayamayacağım bir çok platformlara girmeyeniniz yok denecek kadar azdır. Online radyolar, yerel radyolar gibi bir çok internet üzerinden dinleyici kitlesine hitap eden her Dj yada sunumcu diyelim kendine has bir tarzı mutlaka vardır. Yayın esnasında damar, slow, hareketli, türkçe pop, yabancı müzik gibi çeşitli programlar sunan programcılar illaki anons, cingle yada reklam amaçlı efektler kullanıyor. Bana da lazım, bende kendi tarzımı oluşturacağım diyorsanız buyrun o zaman..

Geçtiğimiz versionda (Samata dj efektor v5) te Toplamda 3 farklı adresten indirme linkleri vermiştik. İstatistiklere göre “27000 civarında bir dosya indirmesi” olmuş 2 sene içerisinde.. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum ve yeni versiyonumuzun yayınlanışı şerefine “07/02/2016 ile 29/02/2016”  Tarihleri arasında Full + Full olarak hizmetinize sunuyorum.

Her versionda dediğim gibi;
Ben Daha İyisini Yapana Kadar, Şimdilik En İyisi Bu 😛

Yeni versiondan görüntüler ;

Not: 2017 Yılında yeni versiyon çıkaramadığımdan dolayı kullanıcılarımıza yeni güncelleme gelene kadar ücretsiz kullanıcı adı ve şifre veriyorum full olarak kullanabilirsiniz. Www.Yamanim11.coM Harici başka sitelerden verilen özellikle skype gördüğünüz linklerden indirme yapmayın sorumluluk kabul etmem.

Kullanıcı Adı : Deneme
Şifre    : Samata

Alttaki linklerden herhangi birinden programı indirdikten sonra kurulumunu yapıp ilk resimdeki menüden giriş paneli> göster butonuna tıkladığınızda orta bölümdeki kulllanıcı adı ve şifre paneli gelecektir. Her programı açtığınızda bu ekrana giriş yapmak için menü > giriş paneli > Göster demek zorundasınız. Kullanıcı adı ve şifreyi tek sefer yazmanız yeterlidir sonraki girişlerinizde direk giriş butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. (31/01/2017)

 

 

MediaFire Sitesinden indirmek için 

 

Yandex disk ten indirmek için

 

Turbobit Sitesinden indirmek için

 

Üstteki Linklerden İndiremeyenler için direk link

 

Not : Media fire, YandexDisk ve Turbobit linklerindeki setupların dosya boyutu 73,37 mb tır. Başka sitelerden indirilen dosyalardan mesuliyet kabul etmem.

Samata Dj Efektor v6.1 

Kendi efektlerini kullanacak arkadaşları da unutmadım. 😉

Versiyon 6 güncellemesi ile birlikte 6.1 yaması içeriğinde hiç ses olmadığı gibi tüm sesler eklenebilir olarak tasarlandı. Artık aynı Lisans ile hem v6 yı hem 6.1 i kullanabileceksiniz.

Resimde göründüğü gibi daha ayrıntılı resme gerek olduğunu düşünmüyorum. V6 nın daraltılıp aynı özelliklerde içeriği boş olan bir clienti indirmek isteyen arkadaşlar için.

MediaFire Sitesinden indirmek için 

Yandex diskten indirmek için 

Turbobit Sitesinden indirmek için 

Üstteki Linklerden indiremeyenler için direk link

Not : Media fire, YandexDisk ve Turbobit linklerindeki setupların dosya boyutu 31.4 mb tır. Başka sitelerden indirilen dosyalardan mesuliyet kabul etmem.

Mail : Scarap88@gmail.com

                                       Skype : Bulentacar11

                                            İyi Sohbetler..

Bir Cevap Yazın