Şamata Dj Efektor v5 Professional..

Şamata Dj-Efector v5 Professional Edition ile Karşınızdayız. ; )


Beklenen version sonunda bitti. Şamata Dj Efektör ” 8 ” yaşında !..

Yeni versionla birlikte bir çok yeni ses ve özellik eklendi.

Samata Dj Efektor 2007 Yılından beri Sesli sohbet siteleri Oyun odaları ve Online radyo yayını yapan Djler için geliştirilmeye devam etmektedir. V5 ‘e kadar olan sürümler ücretsiz dağıtılmıştır. Bu versiondan sonra dilerseniz ücretli dilerseniz ücretsiz olarak kullanma şansı verilecektir.

Daha önceki versiyonlarda olan ve bir kaç değişik efektleri Sayfa 1,2 ve 3’ e ekledim ücretli kullanıcılar için farklı özellikler ve sesler diğer sayfalarda ücretli kullanıcılar için geliştirilmiştir.

Günümüzde internet sitelerinde özellikle sohbet odaları ve radyo ortamı olan sitelerde oldukça sık kullanılan komik ses efektleri herkesin ilgisini çekmekte. Durum böyle olunca ileri düzeyde geyik yapmasını seven yada ciddi ağır abi takılan djler kendi efektleri veya hazır efektlerle sohbetlerini dinleyiciyi sıkmadan kendilerini keyifle dinletir hale geliyorlar. Uzun lafın kısası, Sizinde merağınız varsa bu tarz prim yapmaya Şamata Dj Efektör’ü denemeden geçmeyin ; )

Başka sitelerden indirilen efektörlerden sorumlu değilim. Yeni version ve diğer sorunlarınız için lütfen Www.Yamanim11.coM Sitesini ziyaret edin.

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürler. .

 İlk önce programdan görüntüleri inceleyelim.

0

1

2

3

4

5

6

Efektör Yardımı = Üstteki 5 buton ve Sayfa 5 teki Ses ekleme özelliği olan butonlara ses eklemek için ;

  • Hiç bir zaman ekleyeceğiniz efektler dağınık olmasın. (Biri masa üstünde, diğeri belgelerimde vs)
  • Silmeyeceğiniz gibi bir yere efeklerinizin olacağı bir klasör oluşturup seslerinizi sürekli aynı klasör içerisinden ekleyin.
  • Butona ses eklemek için sağ tıklayın.
  • Buton ismini girin. (fazla uzun kelimeler kullanmayın.)
  • Ekleyeceğiniz ses dosyasını seçin.

Bu kadar basit : )

Bu versionda Toplam 310 adet yerleşik ve 75 adet buton içerisine eklenebilir, haricen kendiniz liste halinde ekleyebileceğiniz ses özelliği mevcuttur. Bu versiona kadar yapılan efektörlerden ses kalitesi ve dosya boyutu olarak en kalitelisi kuşkusuz v5 oldu. Her yeni versionda dediğim gibi;

Ben Daha İyisini Yapana Kadar, Şimdilik En İyisi Bu 😛

Güle güle kullanın : )

İndirmek için Tıklayın.

Media Fire Download

Alternatif Link :

İndirmek için Tıklayın.

Yandisk Download

Alternatif Link :

İndirmek için Tıklayın.

Turbobit Download

                             Not : Media fire ve YandexDisk ve Turbobit linklerindeki setupların dosya boyutu 61.17 mb tır. Başka sitelerden indirilen dosyalardan mesuliyet kabul etmem.

Not : Ödemeyi yaptıktan sonra skypeden ekleyip kullanıcı adı ve şifre isteyiniz. Hafta içi  18:00 den sonra hesap eklenmektedir.

Mail : Scarap88@gmail.com

                                       Skype : Bulentacar11

                                            İyi Sohbetler..

Sam Programı Ayarı

Evet Arkadaşlar uzun süredir Şamata dj efektörü Sam2,3,4 te kullanamayan Dj arkadaşlarımız sorup duruyorlardı. Nasıl çalışır yada ses ayarını nasıl yapabiliriz diye.. Lafı fazla uzatmadan Kullanıcılarımızdan Çok sevdiğim kardeşim, arkadaşım, Sercan AKAR’ın hazırlamış olduğu resimli anlatımı sizlerle paylaşıyorum..

Adsız

Adsız2

Adsız3

Resimlerde görüldüğü gibi yapamayan arkadaşlara daha öncede Stereo Mix’ini açmalarını söylememe rağmen yapamayanlar vardı. Resimlerden bakarak ayarlarınızı yapabilir. Online Radyolarda da kullanabilirsiniz.